Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 157mm |
| Width | 28mm |
| Weight | 45.020g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22C365 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹732,574.44 Exclusive of Tax
Breakup : ₹620,825.80 (Metal Price) + ₹111,748.64 (Making) = ₹732,574.44
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 157mm |
| Width | 28mm |
| Weight | 45.020g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22C365 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 45.020 g |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 57 mm |