Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Men |
| Size | 17 |
| Width | 1.3 cm |
| Weight | 3.120gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1098 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹41,933.42 Exclusive of Tax
Breakup : ₹35,536.80 (Metal Price) + ₹6,396.62 (Making) = ₹41,933.42
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Men |
| Size | 17 |
| Width | 1.3 cm |
| Weight | 3.120gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1098 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 3.120 g |
|---|---|
| Dimensions | 17 mm |