Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 22mm |
| Width | 6mm |
| Weight | 2.190g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | Top3453 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
₹34,730.12 Exclusive of Tax
Breakup : ₹30,200.10 (Metal Price) + ₹4,530.02 (Making) = ₹34,730.12
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 22mm |
| Width | 6mm |
| Weight | 2.190g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | Top3453 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
| Weight | 2.190 g |
|---|