Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2″8 |
| Width | 6.8mm |
| Weight | 34.350gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22005 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹585,093.86 Exclusive of Tax
Breakup : ₹495,842.25 (Metal Price) + ₹89,251.61 (Making) = ₹585,093.86
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2″8 |
| Width | 6.8mm |
| Weight | 34.350gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22005 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 34.350 g |
|---|