Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 3.5 cm |
| Width | 0.7 cm |
| Weight | 2.260 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1110 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹31,801.59 Exclusive of Tax
Breakup : ₹26,950.50 (Metal Price) + ₹4,851.09 (Making) = ₹31,801.59
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 3.5 cm |
| Width | 0.7 cm |
| Weight | 2.260 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1110 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 2.260 g |
|---|---|
| Dimensions | 3.5 × 0.7 mm |