Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Men & Women |
| Size | 22 inch |
| Width | 0.3cm |
| Weight | 11.680 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | CG65 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹156,981.54 Exclusive of Tax
Breakup : ₹133,035.20 (Metal Price) + ₹23,946.34 (Making) = ₹156,981.54
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Men & Women |
| Size | 22 inch |
| Width | 0.3cm |
| Weight | 11.680 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | CG65 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 11.680 g |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 0.3 mm |