Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.3 cm |
| Width | 3.9 cm |
| Weight | 5.660 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z405 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹99,676.56 Exclusive of Tax
Breakup : ₹81,702.10 (Metal Price) + ₹17,974.46 (Making) = ₹99,676.56
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.3 cm |
| Width | 3.9 cm |
| Weight | 5.660 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z405 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 5.660 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.3 × 3.9 mm |