Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 40mm |
| Width | 8mm |
| Weight | 1.350g |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k679 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹17,682.98 Exclusive of Tax
Breakup : ₹15,376.50 (Metal Price) + ₹2,306.48 (Making) = ₹17,682.98
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 40mm |
| Width | 8mm |
| Weight | 1.350g |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k679 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 1.350 g |
|---|