Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 33mm |
| Width | 10mm |
| Weight | 2.060g |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k700 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹26,982.91 Exclusive of Tax
Breakup : ₹23,463.40 (Metal Price) + ₹3,519.51 (Making) = ₹26,982.91
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 33mm |
| Width | 10mm |
| Weight | 2.060g |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k700 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 2.060 g |
|---|