Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Men |
| Size | 11 |
| Width | 1.2cm |
| Weight | 4.300 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | R262 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹73,243.19 Exclusive of Tax
Breakup : ₹62,070.50 (Metal Price) + ₹11,172.69 (Making) = ₹73,243.19
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Men |
| Size | 11 |
| Width | 1.2cm |
| Weight | 4.300 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | R262 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 4.300 g |
|---|---|
| Dimensions | 11 mm |