Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Men |
| Size | 15 |
| Width | 9 mm |
| Weight | 4.630gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 9947 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹75,340.29 Exclusive of Tax
Breakup : ₹63,847.70 (Metal Price) + ₹11,492.59 (Making) = ₹75,340.29| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Men |
| Size | 15 |
| Width | 9 mm |
| Weight | 4.630gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 9947 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 4.630 g |
|---|---|
| Dimensions | 9 mm |