Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.7 cm |
| Width | 1.1cm |
| Weight | 3.510gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z374 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+19% MAKING CHARGE+GST
₹60,293.55 Exclusive of Tax
Breakup : ₹50,666.85 (Metal Price) + ₹9,626.70 (Making) = ₹60,293.55
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.7 cm |
| Width | 1.1cm |
| Weight | 3.510gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z374 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+19% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 3.510 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.7 × 2.1 mm |