Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 1.5 inch |
| Width | 0.7 cm |
| Weight | 1.740 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | G1300 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹23,385.95 Exclusive of Tax
Breakup : ₹19,818.60 (Metal Price) + ₹3,567.35 (Making) = ₹23,385.95
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 1.5 inch |
| Width | 0.7 cm |
| Weight | 1.740 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | G1300 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 1.740 g |
|---|---|
| Dimensions | 1.5 × 1 mm |