Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 1.5 inch |
| Width | 1 cm |
| Weight | 2.690 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | G1299 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹36,154.14 Exclusive of Tax
Breakup : ₹30,639.10 (Metal Price) + ₹5,515.04 (Making) = ₹36,154.14
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 1.5 inch |
| Width | 1 cm |
| Weight | 2.690 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | G1299 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 2.690 g |
|---|---|
| Dimensions | 1.5 × 1 mm |