Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 63mm |
| Width | 12mm |
| Weight | 8.970g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | Top3397 |
| Metal | Yellow Gold Shining finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹148,904.24 Exclusive of Tax
Breakup : ₹129,481.95 (Metal Price) + ₹19,422.29 (Making) = ₹148,904.24
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 63mm |
| Width | 12mm |
| Weight | 8.970g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | Top3397 |
| Metal | Yellow Gold Shining finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 8.970 g |
|---|