Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2.6″ |
| Width | 7mm |
| Weight | 19.870g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | Ban161 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹315,108.40 Exclusive of Tax
Breakup : ₹274,007.30 (Metal Price) + ₹41,101.10 (Making) = ₹315,108.40
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2.6″ |
| Width | 7mm |
| Weight | 19.870g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | Ban161 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 19.870 g |
|---|