Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 56mm |
| Width | 19mm |
| Weight | 4.250g |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k662 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹55,668.63 Exclusive of Tax
Breakup : ₹48,407.50 (Metal Price) + ₹7,261.13 (Making) = ₹55,668.63
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 56mm |
| Width | 19mm |
| Weight | 4.250g |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k662 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 4.250 g |
|---|