Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2”4 |
| Width | 05 mm |
| Weight | 13.580 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 22430 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹220,976.48 Exclusive of Tax
Breakup : ₹187,268.20 (Metal Price) + ₹33,708.28 (Making) = ₹220,976.48| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2”4 |
| Width | 05 mm |
| Weight | 13.580 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 22430 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 13.580 g |
|---|---|
| Dimensions | 2.4 × 05 mm |