Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 19cm |
| Weight | 6.310gm |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | M.S013 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹87,682.50 Exclusive of Tax
Breakup : ₹71,870.90 (Metal Price) + ₹15,811.60 (Making) = ₹87,682.50
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 19cm |
| Weight | 6.310gm |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | M.S013 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 6.310 g |
|---|---|
| Dimensions | 19 mm |