Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 22mm |
| Width | 7mm |
| Weight | 1.070g |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k373 |
| Metal | Yellow Gold |
₹14,015.40 Exclusive of Tax
Breakup : ₹12,187.30 (Metal Price) + ₹1,828.10 (Making) = ₹14,015.40
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 22mm |
| Width | 7mm |
| Weight | 1.070g |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k373 |
| Metal | Yellow Gold |
| Weight | 1.070 g |
|---|