Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Height | 431mm |
| Width | 7mm |
| Weight | 6.370g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | cha1845 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹101,018.65 Exclusive of Tax
Breakup : ₹87,842.30 (Metal Price) + ₹13,176.35 (Making) = ₹101,018.65
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Height | 431mm |
| Width | 7mm |
| Weight | 6.370g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | cha1845 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 6.370 g |
|---|