Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 63mm |
| Width | 25mm |
| Weight | 9.850g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | Top3356 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹156,206.23 Exclusive of Tax
Breakup : ₹135,831.50 (Metal Price) + ₹20,374.73 (Making) = ₹156,206.23
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 63mm |
| Width | 25mm |
| Weight | 9.850g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | Top3356 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 9.850 g |
|---|