Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 4.2 cm |
| Width | |
| Weight | 12.760gram |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22C54 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹207,633.27 Exclusive of Tax
Breakup : ₹175,960.40 (Metal Price) + ₹31,672.87 (Making) = ₹207,633.27
|
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 4.2 cm |
| Width | |
| Weight | 12.760gram |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22C54 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 12.760 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.2 mm |