Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.5 inch |
| Width | 1.9 cm |
| Weight | 5.490 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | GT22 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹79,871.27 Exclusive of Tax
Breakup : ₹65,468.25 (Metal Price) + ₹14,403.02 (Making) = ₹79,871.27| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.5 inch |
| Width | 1.9 cm |
| Weight | 5.490 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | GT22 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 5.490 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.5 × 1.9 mm |