Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.5 inch |
| Width | 1.9 cm |
| Weight | 3.380 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | L1171 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹49,173.93 Exclusive of Tax
Breakup : ₹40,306.50 (Metal Price) + ₹8,867.43 (Making) = ₹49,173.93| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.5 inch |
| Width | 1.9 cm |
| Weight | 3.380 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | L1171 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 3.380 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.5 × 1.9 mm |