Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 10.3 cm |
| Width | 1.9 cm |
| Weight | 3.430 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | GTI7 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹49,901.36 Exclusive of Tax
Breakup : ₹40,902.75 (Metal Price) + ₹8,998.61 (Making) = ₹49,901.36| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 10.3 cm |
| Width | 1.9 cm |
| Weight | 3.430 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | GTI7 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 3.430 g |
|---|---|
| Dimensions | 10.3 × 1.9 mm |