Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Men or woman |
| Height | 482mm |
| Width | 6mm |
| Weight | 5.570g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | cha2043 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹92,463.39 Exclusive of Tax
Breakup : ₹80,402.95 (Metal Price) + ₹12,060.44 (Making) = ₹92,463.39
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Men or woman |
| Height | 482mm |
| Width | 6mm |
| Weight | 5.570g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | cha2043 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 5.570 g |
|---|