Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Men |
| Height | 541mm |
| Width | 7mm |
| Weight | 8.870g |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k688 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹116,183.70 Exclusive of Tax
Breakup : ₹101,029.30 (Metal Price) + ₹15,154.40 (Making) = ₹116,183.70
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Men |
| Height | 541mm |
| Width | 7mm |
| Weight | 8.870g |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k688 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 8.870 g |
|---|