Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 30 cm |
| Weight | 41.940gm |
| Purity | 22carat |
| Tag No | 22KT21 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹665,105.49 Exclusive of Tax
Breakup : ₹578,352.60 (Metal Price) + ₹86,752.89 (Making) = ₹665,105.49
|
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 30 cm |
| Weight | 41.940gm |
| Purity | 22carat |
| Tag No | 22KT21 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 41.940 g |
|---|---|
| Dimensions | 30 mm |