Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 33 cm |
| Weight | 42.830gm |
| Purity | 22carat |
| Tag No | 22RT20 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹679,219.56 Exclusive of Tax
Breakup : ₹590,625.70 (Metal Price) + ₹88,593.86 (Making) = ₹679,219.56
|
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 33 cm |
| Weight | 42.830gm |
| Purity | 22carat |
| Tag No | 22RT20 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 42.830 g |
|---|---|
| Dimensions | 33 mm |