Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2”6 |
| Width | 2 cm |
| Weight | 27.960 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | B254 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹454,970.71 Exclusive of Tax
Breakup : ₹385,568.40 (Metal Price) + ₹69,402.31 (Making) = ₹454,970.71
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2”6 |
| Width | 2 cm |
| Weight | 27.960 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | B254 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 27.960 g |
|---|---|
| Dimensions | 2.6 × 2 mm |