Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 71mm |
| Width | 13mm |
| Weight | 13.580g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k010 |
| Metal | Yellow Gold Matt Finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹215,358.43 Exclusive of Tax
Breakup : ₹187,268.20 (Metal Price) + ₹28,090.23 (Making) = ₹215,358.43
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 71mm |
| Width | 13mm |
| Weight | 13.580g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k010 |
| Metal | Yellow Gold Matt Finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 13.580 g |
|---|