Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Men |
| Size | 21 inch |
| Width | 9 mm |
| Weight | 17.400 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 1 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹283,136.28 Exclusive of Tax
Breakup : ₹239,946.00 (Metal Price) + ₹43,190.28 (Making) = ₹283,136.28
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Men |
| Size | 21 inch |
| Width | 9 mm |
| Weight | 17.400 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 1 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 17.400 g |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 9 mm |