Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Men |
| Size | 21 inch |
| Width | 9 mm |
| Weight | 28.150 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 1967 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹458,062.43 Exclusive of Tax
Breakup : ₹388,188.50 (Metal Price) + ₹69,873.93 (Making) = ₹458,062.43
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Men |
| Size | 21 inch |
| Width | 9 mm |
| Weight | 28.150 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 1967 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 28.150 g |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 9 mm |