Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2″4 |
| Width | 6.6mm |
| Weight | 9.430gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | 18911 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹149,545.66 Exclusive of Tax
Breakup : ₹130,039.70 (Metal Price) + ₹19,505.96 (Making) = ₹149,545.66
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2″4 |
| Width | 6.6mm |
| Weight | 9.430gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | 18911 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 9.430 g |
|---|---|
| Dimensions | 2.4 mm |