Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4 cm |
| Width | 3.9 cm |
| Weight | 5.600 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z404 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹98,619.92 Exclusive of Tax
Breakup : ₹80,836.00 (Metal Price) + ₹17,783.92 (Making) = ₹98,619.92
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4 cm |
| Width | 3.9 cm |
| Weight | 5.600 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z404 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 5.600 g |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 3.9 mm |