Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.1 cm |
| Width | 1.3mm |
| Weight | 2.910 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z373 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+19% MAKING CHARGE+GST
₹49,986.96 Exclusive of Tax
Breakup : ₹42,005.85 (Metal Price) + ₹7,981.11 (Making) = ₹49,986.96| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.1 cm |
| Width | 1.3mm |
| Weight | 2.910 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z373 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+19% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 2.910 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.1 × 1.3 mm |