Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 7.2 inch |
| Width | 9 cm |
| Weight | 33.600 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | 18334 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+19% MAKING CHARGE+GST
₹455,417.76 Exclusive of Tax
Breakup : ₹382,704.00 (Metal Price) + ₹72,713.76 (Making) = ₹455,417.76
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 7.2 inch |
| Width | 9 cm |
| Weight | 33.600 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | 18334 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+19% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 33.600 g |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 7.2 mm |