Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 2.5 cm |
| Width | |
| Weight | 5.890 gram |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z380 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹95,843.26 Exclusive of Tax
Breakup : ₹81,223.10 (Metal Price) + ₹14,620.16 (Making) = ₹95,843.26
Latest Gold Jhala 22kt |
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 2.5 cm |
| Width | |
| Weight | 5.890 gram |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z380 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 5.890 g |
|---|---|
| Dimensions | 2.5 mm |