Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2″8 |
| Width | 6.8mm |
| Weight | 60.450 |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22921 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹1,029,662.99 Exclusive of Tax
Breakup : ₹872,595.75 (Metal Price) + ₹157,067.24 (Making) = ₹1,029,662.99
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2″8 |
| Width | 6.8mm |
| Weight | 60.450 |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22921 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 60.450 g |
|---|---|
| Dimensions | 2 mm |