Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2”6 |
| Width | 4 cm |
| Weight | 4.500 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | B277 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹60,480.90 Exclusive of Tax
Breakup : ₹51,255.00 (Metal Price) + ₹9,225.90 (Making) = ₹60,480.90
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2”6 |
| Width | 4 cm |
| Weight | 4.500 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | B277 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 4.500 g |
|---|---|
| Dimensions | 2.6 × 4 mm |