Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladies |
| Size | 19 inch |
| Width | 20 mm |
| Weight | 6.280 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | Rox6 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹84,404.46 Exclusive of Tax
Breakup : ₹71,529.20 (Metal Price) + ₹12,875.26 (Making) = ₹84,404.46
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladies |
| Size | 19 inch |
| Width | 20 mm |
| Weight | 6.280 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | Rox6 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 6.280 g |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 20 mm |