Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 2.8 cm |
| Width | 1.7cm |
| Weight | 2.500 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1165 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹33,600.50 Exclusive of Tax
Breakup : ₹28,475.00 (Metal Price) + ₹5,125.50 (Making) = ₹33,600.50
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 2.8 cm |
| Width | 1.7cm |
| Weight | 2.500 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1165 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 2.500 g |
|---|---|
| Dimensions | 2.8 × 1.7 mm |