Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 3.8cm |
| Width | 0.9cm |
| Weight | 1.830 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1139 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹24,595.57 Exclusive of Tax
Breakup : ₹20,843.70 (Metal Price) + ₹3,751.87 (Making) = ₹24,595.57
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 3.8cm |
| Width | 0.9cm |
| Weight | 1.830 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1139 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 1.830 g |
|---|---|
| Dimensions | 3.8 × 0.9 mm |