Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladies & Jen’s |
| Size | 22 inch |
| Width | 20 mm |
| Weight | 10.00 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | 1134 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹140,715.00 Exclusive of Tax
Breakup : ₹119,250.00 (Metal Price) + ₹21,465.00 (Making) = ₹140,715.00
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladies & Jen’s |
| Size | 22 inch |
| Width | 20 mm |
| Weight | 10.00 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | 1134 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 10.00 g |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 20 mm |