Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladies |
| Size | 19 inch |
| Width | 20 mm |
| Weight | 6.220 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | 1144 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹83,598.04 Exclusive of Tax
Breakup : ₹70,845.80 (Metal Price) + ₹12,752.24 (Making) = ₹83,598.04
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladies |
| Size | 19 inch |
| Width | 20 mm |
| Weight | 6.220 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | 1144 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 6.220 g |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 20 mm |