Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladies |
| Size | 17 inch |
| Width | 19 mm |
| Weight | 6.820 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | C1159 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹95,967.63 Exclusive of Tax
Breakup : ₹81,328.50 (Metal Price) + ₹14,639.13 (Making) = ₹95,967.63
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladies |
| Size | 17 inch |
| Width | 19 mm |
| Weight | 6.820 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | C1159 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 6.820 g |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 19 mm |