Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 4 inch |
| Width | 1cm |
| Weight | 4.520 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1228 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹63,603.18 Exclusive of Tax
Breakup : ₹53,901.00 (Metal Price) + ₹9,702.18 (Making) = ₹63,603.18
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 4 inch |
| Width | 1cm |
| Weight | 4.520 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1228 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 4.520 g |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 1 mm |