Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 4.30 inch |
| Width | 5 mm |
| Weight | 7.630 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1241 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹107,365.55 Exclusive of Tax
Breakup : ₹90,987.75 (Metal Price) + ₹16,377.80 (Making) = ₹107,365.55
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 4.30 inch |
| Width | 5 mm |
| Weight | 7.630 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1241 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 7.630 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.5 × 5 mm |