Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Men |
| Size | 27inch |
| Width | 1 cm |
| Weight | 78.700 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 1970 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹1,340,520.71 Exclusive of Tax
Breakup : ₹1,136,034.50 (Metal Price) + ₹204,486.21 (Making) = ₹1,340,520.71
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Men |
| Size | 27inch |
| Width | 1 cm |
| Weight | 78.700 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 1970 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 78.700 g |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 1 mm |